5 گام ساده برای خرید ویلا در شمال

شمال کشور به خاطر آب و هوای مناسب و موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به تهران مورد توجه گردشگران زیادی بوده و توانسته توجه سرمایه گذاران را به خود جلب نماید. یکی از نمودهای این سرمایه گذاری در بخش خرید و فروش ویلا در شمال می باشد. در این مقاله قصد داریم 5 گام به شما معرفی کنیم تا بتوانید به سادگی یک ویلا در شمال بخرید.

 

 

1) چرا در شمال ویلا بخریم؟
قرار گرفتن جنگل و دریا در کنار هم باعث شده شمال کشور به یک منطقه ی جذاب و دیدنی تبدیل شود. شاید گمان کنید خرید ویلا در نوشهر فقط برای کسانی است که از تمکن مالی برخوردار هستند اما با توجه به فراهم آوردن شرایط ساخت ویلای ارزان در نوشهر ، ساخت ویلا در این منطقه خیلی هم دور از ذهن نیست و شما هم می توانید به راحتی یک ویلا در شمال داشته باشید.
با خرید ویلا در نوشهر و یا خرید ویلا در چمستان شما می توانید از زیبایی های طبیعی لذت ببرید و از آرامش منطقه استفاده کنید و استرس را از خود دور کنید.
مناطق اقتصادی در مازندران در حال افزایش است و منطقه در حال تبدیل شدن به قطب صادرات و واردات در کشور می باشد، این مسئله نشان می دهد شما با خرید ویلا در نوشهر می توانید علاوه بر استفاده از مواهب طبیعی، به چشم سرمایه گذاری نیز به خرید ویلا در نوشهر نگاه کنید.

 

2) در کدام شهر شمال ویلا بخریم؟
شهرهای شمالی هر کدامشان به لحاظ بهره مندی از مناظر طبیعی و بکر حرفی برای گفتن دارند که در این میان شهرهای غرب مازندرن به خاطر بهره مندی همزمان از دریا و جنگل از توجه زیاد گردشگران و سرمایه گذاران برخوردار بوده است. شهرهایی مانند نوشهر، نور، چمستان، محمودآباد، رویان و … نیز طرفداران خود را دارد.

 

3) بهره مندی از یک متخصص برای خرید ویلا
قطعا اگر شما از افراد غیر بومی شمال باشید به منطقه اشراف کافی ندارید و برای خرید ویلا نیاز به یک فرد کار بلد دارید تا با ویژگی های هر منطقه آشنایی داشته باشد و بتواند به شما مشاوره های لازم را برای انتخاب شهر مناسب بدهد. گروه پیمانکاران ویلای من با تجربه ی چند ساله در حوزه ی ساخت، خرید و فروش ویلا در شمال می تواند به شما برای خرید ویلا در شمال کمک نماید.

 

4) توجه به پاره ای از نکات قبل از خرید ویلا
ابتدا میزان هزینه ای که قرار است برای خرید ویلا تخصیص دهید را مشخص نمایید و پس از انتخاب شهر مورد نظر می توانید به جستجو برای یافتن ویلای مناسب اقدام کنید. هنگام خرید ویلا حتما به نوع سند ویلا حساس باشید و درباره ی صحت سند آن اطمینان لازم را کسب کنید.

 

5) بررسی عقد قرارداد خرید
برای انجام معامله و خرید ویلا، قرارداد شما باید در سامانه ثبت املاک و مستغلات ثبت شود و برای آن کد رهگیری دریافت کنید و قرار داد در دفتر خانه رسمی ثبت شود.

 

گام هایی کمک کننده برای خرید ویلا در شمال بیان شد؛ شما می توانید با در نظر گرفتن این نکات و بهره گیری از نظرات افراد متخصص به آسانی یک ویلای مناسب در نوشهر خریداری کنید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه