گام هایی برای خرید ویلا در شمال

افزایش تعداد خریداران ویلا در شمال باعث شده تا رقابت تنگاتنگی برای فروش صورت گیرد و عده ای سودجو هم در این بازار به دنبال منافع خود باشند. کمک گرفتن از متخصصین آشنا به این بازار امری انکار ناپذیر به نظر می رسد. در این مقاله ما قصد داریم تا نکاتی را که هنگام خرید ویلا باید به آن توجه کنید را بیان نماییم.

 

 

 

مهم ترین بخش در خرید ویلا در شمال بررسی سند آن است. حتما خرید ویلای سند دار را در دستور کار خود قرار دهید زیرا سند یک ویلا نشان دهنده ی اعتبار آن است و ویلایی که سند نداشته باشد فاقد اعتبار است.

برای خرید ویلا در نوشهر ابتدا باید به میزان مبلغی که برای خرید ویلا در نظر گرفته اید توجه کنید و متناسب با آن اقدام به خرید ویلا کنید. ویلای ساحلی در نوشهر به نسبت ویلاهای جنگلی گران تر هستند و ویلاهایی که در فاصله ی دورتری تا مرکز شهر واقع شده اند ارزان تر می باشند. همچنین امکانات یک ویلا تاثیر زیادی روی قیمت آن دارد، پس هنگام خرید ویلا خوب است که به این نکات توجه کنید.
در انتخاب میان ویلای شهرکی و ویلای مستقل باید این نکته را بدانید که ویلای شهرکی امنیت بیشتری از ویلا ی مستقل دارد و در عوض معمولا ویلای شهرکی در نوشهر در فاصله ی دورتری تا مرکز شهر واقع شده اند.

 

تعداد طبقات ویلا یکی دیگر از نکاتی است که باید هنگام خرید به آن توجه کنید، هر چه تعداد طبقات ویلا بیشتر باشد بر قیمت آن نیز افزوده خواهد شد از طرفی نمایی که ویلای تریپلکس در اختیار شما می گذارد را در ویلای فلت نخواهید دید.
یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه نمایید رطوبت هوا می باشد، مصالحی که در آب و هوای مرطوب استفاده می شود باید متناسب رطوبت موجود باشد بنابراین هنگام خرید ویلا، به مواد به کار رفته در آن دقت کنید و هزینه های احتمالی را نیز بسنجید.

 

شما ممکن است تصور رویایی از خرید ویلا در نوشهر و یا خرید ویلا در نور داشته باشید و مزایا و معایب یک ویلای ساحلی یا جنگلی را ندانید به همین دلیل استفاده از یک مشاوره املاک، امری ضروری به نظر می رسد. برای خرید ویلای مناسب باید با متخصصان در امر خرید و فروش ملک مشاوره نمایید. گروه پیمانکاران ویلای من با تجربه ی چند ساله در خرید و فروش زمین و ویلا در شمال و دانشی که در این راه حاصل کرده می تواند شما را در این امر یاری رساند.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه