کدام شهر شمالی برای خرید ویلا مناسب است؟

شاید گمان برود که ویلای شمال را باید در جایی دور از شهر و در سکوت و آرامش بیابیم اما واقعیت چیز دیگری است و باید هنگام خرید ویلا علاوه بر سکوت منطقه به عوامل مهم تری نیز توجه نمود و هدفتان تنها دور بودن از شهر نباشد. در این مقاله می خواهیم درباره ی مزایای یک ویلای درون شهری صحبت کنیم و وجوه برتری آن را به نسبت یک ویلای بیرون شهر برشمریم.

 

 

 

شاید گمان کنید که چون قصد سکونت دائم در ویلای شمال خود را ندارید و وسایل با ارزشی نیز در ویلای خود نگهداری نمی کنید، می توانید اقدام به خرید ویلا در منطقه ی روستایی و دور افتاده کنید اما باید بدانید که این شیوه ی تفکر اشتباه است و جایی که در آن قصد سکونت دارید باید منطقه ای امن باشد و به امکانات شهری دسترسی مناسب داشته باشد تا در مواقع اضطراری بتوان به راحتی به خدمات شهری و اورژانس دسترسی داشت. با خرید ویلا در مرکز شهر شما به امکانات تفریحی، ادارات و بیمارستان ها دسترسی بهتری خواهید داشت.

 

با خرید ویلا در شمال می توانید به ویلا علاوه بر یک محل برای سکونت، به چشم سرمایه گذاری نیز نگاه کنید و با خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در نور بر ارزش ملک خود بیافزاید و در گذر زمان علاوه بر لذت بردن از یک ویلا در یک نقطه ی مناسبی از شمال، بر ارزش ملک شما نیز افزوده خواهد شد.
انتخاب شهر مناسب برای خرید ویلا نیز نکته ای است که باید بدان توجه نمود. بیشتر شهرهای شمالی از امکانات مناسب و جنگل و دریا بهره برده اند اما بعضی شهرها به دلیل موقعیت قرارگیری از توجه بیشتر گردشگران برخوردار بوده اند، شهرهایی مانند محمودآباد ، نور ، نوشهر ، متل قو ، نمک آبرود ، کلارآباد و رامسر را می توان جزو شهرهای محبوب شمالی دانست. به همین دلیل می توان استان مازندران را یکی از مکان های مناسب برای خرید ویلا دانست.

 

مهم ترین ویژگی شهرهای استان مازندران نزدیکی آنها به پایتخت است. استان مازندران از سه جاده ی چالوس، هراز، فیروزکوه به تهران دسترسی دارد و این خود یک مزیت رقابتی به شمار می رود. هر چند هر کدام از شهرهای یاد شده خود حرفهای بسیاری برای گفتن دارند و به لحاظ زیبایی منحصر به فرد بوده و از جنگل و دریا بهره برده اند اما شهرهایی چون نوشهر ، نمک آبرود ، متل قو و کلارآباد توانسته در این میان خوش بدرخشد و توجهات بیشتری را به خود جلب نماید.

 

در پایان باید بگوییم که خرید ویلا در شمال کار دشواری نیست بلکه باید آگاهانه صورت بگیرد و شما می توانید با بهره گیری از مشاورین املاک معتمد اقدام به انجام این کار کنید. گروه مشاورین املاک ویلای من با تجربه و تخصص چند ساله در امر خرید و فروش زمین و ویلا درشمال میتواند شما را در این مهم یاری رساند.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه