چگونه در شمال ویلای ارزان بخریم؟

با توجه به محبوب شدن شهرهای شمالی بین افراد و حجم بالای مسافرت به این مناطق افراد زیادی به دنبال خرید ویلا در شمال هستند تا هر زمان که خواستند بتوانند با خیالی آسوده به این مناطق سفر کنند. علاوه بر این سرمایه گذاری یکی دیگر از دلایل برای خرید ویلا و زمین در شمال محسوب می شود. زیرا سرمایه گذاری در مناطق در حال رشد می تواند بسیار مفید و پربازده باشد و شهرهای شمالی همچون کلارآباد، متل قو، نمک آبرود، نوشهر، نور، رویان، چمستان و محمودآباد این ویژگی را دارند. ممکن است در ابتدا گمان کنید که خرید ویلا در شمال بسیار پر هزینه است و هر کسی نمی تواند اقدام به چنین کاری کند اما باید بدانید که مناطقی در شمال وجود دارند که می توانید ویلا با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

 

 

چمستان یکی از شهرهایی است که می توانید برای خرید ویلای ارزان روی آن حساب کنید. ویلاهای موجود در چمستان به صورت ویلای جنگلی هستند و تنوع ساخت ویلاهای جنگلی بالاست. اگر به دنبال ویلای جنگلی و ارزان هستید خرید ویلا در چمستان می تواند یک گزینه ی مناسب باشد.

 

در محله های اطراف شهرهایی مانند نوشهر، نور و محمودآباد نیز ساخت و ساز افزایش یافته و چون قیمت زمین در این محله ها کمتر است می توانید ویلاهای ارزان تری نیز خریداری نمایید. علاوه بر این می توانید ویلاهای قدیمی نیز در این شهرها بیابید و با خرید ویلا در نوشهر ، نور و محمودآباد آن را بازسازی و تعمیر کنید.

 

خرید ویلای اقساطی یکی دیگر از راه های ویلادار شدن در شمال است که در شهرهای در حال رشد دیده می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند تا هزینه ی خرید ویلا را در چند مرحله بپردازید. بهتر است هنگام خرید این ویلاها از کمک یک مشاور حقوقی بهره بگیرید تا راهنمایی های لازم برای انعقاد یک قرارداد مناسب را به شما ارائه دهد.

 

هر گاه آگهی خرید ویلای ارزان را دیدید باید توجه کنید که ویلا دارای سند بوده و از مصالح با کیفیت در ساخت آن استفاده شده باشد. صرف ارزان بودن ویلا برای خریدن آن کار درستی نیست و باید جوانب امر را در نظر گرفت و خریدی مطمئن را در کنار خریدی ارزان انجام داد.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه