چگونه امنیت ویلای شمال را تامین کنیم؟

امنیت مسئله ای مهم و نیازی اساسی برای همه ی افراد جامعه به شمار می رود. در کنار امنیت جانی امنیت دارایی های افراد نیز بسیار مهم می باشد. دارایی های نقدی و غیرنقدی همچون خانه، ماشین و … مواردی هستند که ما می خواهیم همواره امنیتشان تامین باشد. بخشی از امنیت توسط نهادهای دولتی و بخش دیگر با تجهیزات امنیتی تامین می شود.

 

اگر برای گذراندن تعطیلات و اوقات فراغت خود اقدام به خرید ویلا در شمال کرده باشید، تامین امنیت ویلا مسئله ای جدی برای شما قلمداد می شود. راهکارهای زیادی برای تامین امنیت ویلا وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 

 

دزدگیر: طرز کار دزدگیر این گونه است که در صورت فعال شدن، اگر کسی از جلوی آن عبور کند آژیر آن فعال خواهد شد و پیغامی مبنی بر ورود افراد به مدیریت ارسال می شود. می توانید دزدگیر را در ورودی داخلی منزل نصب کنید و هنگام خروج از ویلا آن را فعال نمایید تا در صورتی که کسی وارد ویلا شد آلارم آن فعال شود و برایتان پیغامی ارسال شود. دزدگیر مجهز به باطری است تا زمان هایی که برق قطع می شود بتواند به فعالیت خود ادامه دهد. اگر اقدام به خرید ویلا در کلارآباد ، متل قو، نمک آبرود یا سایر شهرهای شمالی کرده اید می توانید در ورودی داخلی منزل دزدگیر نصب نمایید تا در صورت فعال بودن دزدگیر ورود افراد را به شما گزارش دهد.

 

دوربین مدار بسته: دوربین مدار بسته یکی از تجهیزات امنیتی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دسترسی به دوربین مدار بسته از روی تلفن همراه به شما این امکان را می دهد که تصاویر منزل خود را از راه دور نیز مشاهده نمایید. اگر اقدام به خرید ویلا در نمک آبرود یا سایر شهرهای شمالی کرده اید می توانید با نصب نرم افزار دوربین روی تلفن همراه خود همواره ویلای خود را تحت نظر داشته باشید.

 

درب های ضد سرقت: این درب ها مجهز به چند قفل هستند که باعث می شود سطح امنیت آن به طرز قابل توجهی افزایش یابد. امکان شکسته شدن این قفل ها توسط سارقین وجود ندارد.

 

استفاده از حفاظ: با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از دزدی ها از طریق درب و پنجره صورت می گیرد با نصب حفاظ برای درب و پنجره های ویلا می توانید امنیت ویلا را افزایش دهید.

استفاده از این تجهیزات امنیتی در کنار هم می تواند در تامین امنیت ویلا بسیار موثر باشد و امنیت ویلای شما را کاملا تامین نمایید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه