چرا روی خرید ویلا سرمایه گذاری کنیم؟

با توجه به روند تورم و کاهش ارزش پول افراد به جای آنکه نقدینگی خود را در بانک ها ذخیره کنند اقدام به سرمایه گذاری در بخش های مختلف بورس، آپارتمان، طلا و .. می کنند. در سرمایه گذاری فرد سرمایه گذار با امید و شناخت از بازار، کالایی را خریداری می کند و می داند که قیمت آن افزایش خواهد یافت و می تواند از این طریق به سود خوبی برسد. خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال از روشهای سرمایه گذاری است که امروزه بسیار مورد توجه سرمایه داران گردیده است. شمال کشور به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب و مناظر طبیعی زیبا بسیار مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته و علاقه مند به خرید ویلا در مناطق شمالی هستند. افراد زیادی اقدام به ساخت هتل و شهرک سازی در مناطق مختلف شمالی کرده اند.

 

برای سرمایه گذاری در سایر حوزه ها دانش و تخصص در حوزه ی مربوطه لازم است و باید بدانید چه زمانی اقدام به خرید و فروش نمایید و عوامل زیادی روی افزایش قیمت آن کالا تاثیر دارد اما مسکن یک نیاز پایدار است و سرمایه گذاری روی خرید مسکن نیاز به تخصص و دانش خاصی ندارد و با کمی تحقیق و جست و جو می توان اقدام به خرید ملک در مکانی مناسب نمود. در میان مناطق شمالی شهرهایی همچون نمک آبرود، متل قو، نور، محمودآباد، چمستان، نوشهر و کلارآباد توانسته اند خوش بدرخشند و مقصد سفر بسیار از افراد باشند. ساخت و ساز در این مناطق بسیار افزایش یافته است و شهرک های مختلفی در این مناطق احداث شده است. خرید ویلا در کلارآباد یا خرید ویلا در متل قو یا سایر شهرهای یاد شده مکان های مناسبی برای سرمایه گذاری، خرید ویلا، ساخت شهرک و آپارتمان و هتل و … در شمال به شمار می روند.

 

امروزه به سرمایه گذرای در مناطق پرگردشگر توجه ویژه ای شده است و افراد اقدام به سرمایه گذاری در این مناطق می نمایند. شمال کشور یکی از این مناطق است که توانسته توجه سرمایه گذاران را جلب نماید و اقدام به سرمایه گذاری در این مناطق نموده اند .

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه