ویلای پیش ساخته

زیبایی های طبیعی شمال باعث شده تا افرادی که به این مناطق و شهرها سفر می کنند علاقه مند به خرید ویلا در نوشهر ، خرید ویلا در نور و … باشند. حجم بالای درخواست برای خرید ویلا باعث شده تا ساخت و ساز در این منطقه گسترش پیدا کند و سازندگان، ویلاهایی با اندازه ها و قیمت های مختلف بسازند.

 

ویلاهای پیش ساخته نوعی ویلا است که بیشتر کار ساخت ویلا در کارخانه انجام می شود و سپس این ویلاها به مکانی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرند منتقل می شوند. ویلاهای پیش ساخته بسیار مناسب استفاده در مکان هایی است که قابلیت انتقال مصالح به آن دشوار است. ویلاهای پیش ساخته دارای مزایایی هستند که ما در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

به خاطر اینکه بخش قابل توجهی از عملیات ساخت در کارخانه و توسط ماشین انجام می شود کار ساخت بسیار سریعتر انجام می شود و شما می توانید پس از گذشت چند روز از ارائه ی طرح ویلای خود را تحویل بگیرید. اگر اقدام به خرید زمین در شمال کرده اید اما امکان ساخت ویلا در شمال در حال حاضر برای شما فراهم نیست می توانید اقدام به خرید ویلای پیش ساخته که بسیار ارزان تر از ساخت ویلا تمام می شود نمایید.

 

به خاطر اینکه در ساخت ویلاهای پیش ساخته از پنجره ها و سیستم عایق بندی استفاده شده است موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند.

ویلاهای پیش ساخته قابلیت جا به جایی را دارند و می توانید آن ها را با کمک جرثیقل به مکان دیگری انتقال دهید.

هزینه ی ساخت ویلای پیش ساخته متفاوت است و بستگی به میزان امکاناتی دارد که شما می خواهید در ویلای خود داشته باشید.

از مشکلات ویلاهای پیش ساخته محدودیت تعداد طبقات ، نیاز به نیروی کار متخصص و هزینه ی بالای تامین قطعات فلزی گالوانیزه است.

اگر می خواهید که در مدت زمان کوتاهی ویلا صاحب ویلا در شمال شوید خرید ویلای پیش ساخته می تواند یک گزینه ی مناسب باشد. در ویلاهای پیش ساخته به دلیل اینکه در کارخانه بیشتر مراحل ساخت آن انجام می شوند به لحاظ استحکام قابلیت اطمینان بالایی دارد.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه