ویلای شهرکی در شمال

ویلاهای شهرکی بسیاری در شمال کشور ساخته شده اند و این ویلاها از توجه خوبی در بین مردم برخوردار هستند. فضای خصوصی و امنیت شهرک ها یکی از دلایلی است که افراد علاقه مند به خرید ویلا در شهرک ها هستند. فاصله ی ویلاها در شهرک با یکدیگر کم است و مرز مشخصی برای تفکیک بخش های مختلف از هم وجود ندارد. برای پیشگیری از بروز اختلاف میان ساکنین، اقدام به تدوین اساسنامه و قوانین در این شهرک ها شده است و کلیه ی افراد شهرک ملزم به رعایت کردن آن هستند.

 

 

شهرک ها در شمال یا ساحلی هستند یا جنگلی. شهرک های ساحلی در فاصله ی نزدیکی از دریا واقع شده اند و شهرک های جنگلی نیز در حاشیه ی جنگل ها قرار گرفته اند. مهم است که شهرک دارای منظره ای زیبا به جنگل یا دریا باشد زیرا هدف از خرید ویلا در شمال لذت بردن از مناظر طبیعی در شمال است.

 

شهرک هایی که تعداد واحد های مسکونی آن کم است گزینه ی مناسب تری برای خرید ویلا هستند زیرا آرامش و میزان رفت و آمد در این شهرک ها کمتر است. حجم بالای رفت آمد می تواند آسایش شما را مختل کند. ویلاهای شهرکی بسیاری در شهر نور ساخته شده اند، اگر قصد خرید ویلا در نور و در منطقه های شهرکی دارید بهتر است شهرک هایی که حدود 20 واحد مسکونی دارند را انتخاب نمایید.

 

بحث هزینه ی جانبی در شهرک ها مطرح است که شامل هزینه های نگهبانی، نگهداری گل و گیاه، آسانسور، پارکینگ و نظافت شهرک است که طبق اساسنامه باید به صورت سالانه، ماهانه یا فصلی اقدام به پرداخت آن نمود.

 

دسترسی شهرک به امکانات شهری و مراکز خرید باید مناسب باشد و لازم نباشد برای دستیابی به امکانات شهری مسافت زیادی را طی نمایید. این مسئله به خصوص زمانی که نیاز به مراکز بیمارستانی یا اورژانس باشد اهمیت پیدا می کند. ویلاهای شهرکی که در نوشهر ساخته می شوند دسترسی مناسبی به مراکز شهری نوشهر، رویان و نور دارند می توانید با خرید ویلا در نوشهر از خدمات این مراکز شهری بهره مند شوید.

 

به مصالحی که در ساخت ویلا و دکوراسیون داخلی آن به کار گرفته شده توجه نمایید. اگر از متریال بی کیفیت استفاده شده باشد در مدت کوتاهی پس از خرید ویلا مجبورید هزینه ی مازاد برای تعویض و بهسازی آن قسمت ها هزینه کنید.

 

ویلاهای شهرکی به نسبت امکاناتی که در اختیار ساکنان آن قرار می گیرند دارای قیمت های مختلف هستند. بعلاوه قیمت منطقه ای و موقعیت جنگلی و ساحلی در تعیین قیمت ویلاهای شهرکی تاثیر گذار است.

 

ویلاهای شهرکی برای افراد غیر بومی که نمی توانند به طور دائم به ویلای خود سر بزنند و مراقب فضای سبز خود باشند بسیار مناسب است. بعلاوه تامین امنیت ویلا در نبود شما مسئله ی مهمی است که ویلاهای شهرکی با وجود نگهبانی 24 ساعته این مشکل را حل کرده اند.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه