ویلای شهرکی بهتر است یا ویلای مستقل

ویلاهای مستقل و ویلای شهرکی دو نوع ویلا در شمال هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد. در ادامه به بیان تفاوت های بین این دو ویلا می پردازیم.

قیمت: ویلاهای شهرکی به صورت انبوه ساخته می شوند و از نقشه و طرح یکسانی بهره برده اند. در ساخت این ویلاها تعداد زیادی ویلا در متراژ مشخصی ساخته می شود و از زمین به صورت بهینه استفاده شده است. به همین دلیل قیمت این ویلاها در مقایسه با ویلاهای مستقل مناسب تر است. ویلاهای شهرکی ساخته شده در رویان در مقایسه با ویلاهای مستقل، قیمت مناسب تری دارند و می توانید اقدام به خرید ویلا در رویان نمایید.

 

 

تنوع: ویلاهای شهرکی نیاز به فضای بزرگی برای احداث دارند. زمین های ساحلی در متراژهای محدودی موجود هستند به همین دلیل بیشتر ویلاهای شهرکی در نقاط جنگلی بنا می شوند. ویلاهای مستقل به صورت ساحلی و جنگلی در همه ی شهرهای موجود می باشند و شما در انتخاب ویلای مورد نظر خود محدود نیستید. ویلاهای جنگلی به لحاظ ساخت دارای تنوع بیشتری می باشند و شما می توانید این مسئله را هنگام خرید ویلا در شمال مشاهده نمایید.

 

حریم خصوصی: ویلاهای مستقل دارای فضای شخصی هستند و شما می توانید روی قسمت های مختلف ویلا دخل و تصرف داشته باشید در صورتی که در ویلاهای شهرکی اینگونه نیست. در ویلاهای شهرکی ویلاها در فاصله ی نزدیکی از هم قرار گرفته اند و حریم مشخصی بین ویلاها وجود ندارد.

 

امنیت: امنیت ویلاهای شهرکی به دلیل وجود نگهبانی 24 ساعته بالاست و نیازی نیست تا نگران این مسئله باشید. برای تامین امنیت ویلاهای مستقل می توانید اقدام به استخدام نگهبان کنید یا از تجهیزات امنیتی همچون دوربین مدار بسته، دزدگیر و درب های ضد سرقت استفاده کنید. ویلاهای شهرکی بسیاری در نوشهر ساخته شده اند که دارای امکانات مناسبی می باشند و می توانید اقدام به خرید ویلا در نوشهر نمایید.

 

هزینه ی سالانه: برای انجام کارهایی مانند نگهداری از فضای سبز، تامین امنیت، امکانات اولیه و … در ویلاهای شهرکی لازم است تا هزینه ای را به صورت سالانه پرداخت نمایید در صورتی که در ویلاهای مستقل شما این هزینه ها را هر زمان که لازم باشد برای ویلای خود خرج می کنید.

 

هر کدام از ویلاهای مستقل و شهرکی مزایا و معایبی که در بالا عنوان شد را دارند و شما باید با توجه به معیارهای خود ویلای متناسب با نیازتان را انتخاب نمایید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه