ویلای شمال خود را راحت بفروشید

افزایش قیمت ویلاها سبب شده تا بازار خرید و فروش ویلا در شمال تحت تاثیر قرار بگیرد و برخی اقدام به فروش ویلای خود نمایند. در شرایطی که تعداد فروشندگان افزایش می یابد کار فروش ویلا اندکی دشوار خواهد شد. برای اینکه بتوانید راحت تر و در زمان سریع تری ویلای شمال خود را به فروش برسانید لازم است تا به پاره ای از نکات که در ادامه به بیان آن می پردازیم توجه نمایید.

 

 

امنیت ویلای خود را تامین کنید: امنیت ویلا چه برای افراد بومی چه غیر بومی مسئله ای است حیاتی. هر خریداری می خواهد تا امنیت ویلایش همواره تامین باشد. ویلاهای شهرکی به خاطر وجود نگهبانی 24 ساعته مشکلی در تامین امنیت ندارند. نوشهر یکی از شهرهای شمالی است که شهرک های زیادی را در خود جای داده و می توانید اقدام به خرید ویلا در نوشهر نمایید. برای تامین امنیت ویلاهای مستقل می توانید از تجهیزات امنیتی همچون دوربین مدار بسته، دزدگیر و حفاظ استفاده کنید.

رسیدگی به ویلا: اگر ویلایتان نوساز نیست و مدت زیادی از عمر ویلا می گذرد و نمای آن دچار فرسودگی شده بهتر است دستی به سر و روی ویلایتان بکشید. زیبایی و تمیز بودن ویلا تاثیر زیادی روی جذب مشتری و فروش سریع تر ویلا دارد.

قیمت گذاری ویلا: برخی هنگام قیمت گذاری ویلا بدون در نظر گرفتن جوانب امر قیمت های کذایی روی ویلای خود می گذارند و گله می کنند که چرا ویلایشان به فروش نمی رسد. هنگام قیمت گذاری با توجه به متریال ویلا، عمر بنا، متراژ آن و ارزش منطقه ای قیمت منصفانه ای برای ویلا بگذارید.

 

عکس و تبلیغات مناسب: امروزه اینترنت به یک بستر برای بازاریابی و تبلیغات برای فروش کالاها تبدیل شده است و افراد از این بستر برای فروش کالای خود استفاده می کنند. شما باید از این فضا به نفع خود استفاده کنید و با تهیه ی عکس های جذاب از ویلای شمال خود و درج آن در سایت های املاک ویلای خود را در معرض دید خریداران قرار دهید. مثلا برای فروش ویلا در نمک آبرود می توانید عکس های جذابی از ویلا و دیدی که به تله کابین و جنگل های این منطقه دارد تهیه کنید.

مشاور املاک مورد اعتماد: انتخاب یک مشاور املاک برای فروش و انعقاد قرارداد، یک گام مهم هنگام فروش ویلاست. برای این کار باید مشاور املاکی را انتخاب کنید که تجربه و تخصص کافی در این زمینه داشته باشد.

زمانی که برای فروش ویلا انتخاب می کنید نیز در تسریع فروش آن تاثیر گذار است. بعضی از ماه های سال خرید و فروش بی رونق است و استقبالی از خرید ویلا نمی شود. با رعایت موارد یاد شده می توانید کار فروش ویلای شمال خود را ترسیع بخشید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه