نکاتی درباره ی هتل آپارتمان در شمال

اگر اهل مسافرت به شمال باشید و به دنبال یک هتل برای اسکان بگردید با هتل آپارتمان مواجه شده اید. تفاوت اصلی این دو واژه این است که هنگام اجاره ی هتل فقط یک اتاق از هتل در اختیار شما قرار می گیرد اما در اجاره ی هتل آپارتمان یک سوئیت یا یک واحد آپارتمانی به طور کامل همراه با امکانات و تجهیزات در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در این مقاله می خواهیم درباره ی هتل آپارتمان های شمال کشور صحبت کنیم.

 

 

 

هتل آپارتمان برای کسانی که می خواهند دسته جمعی سفر کنند و به دنبال مکانی برای اسکان هستند و توانایی خرید ویلا در شمال را ندارند، بسیار مناسب است. تعداد خواب هایی که یک هتل آپارتمان می تواند در اختیار شما قرار دهد عموما از یک تا سه اتاق خواب متغیر است.

هتل ها امکاناتی مانند اینترنت، امکانات رفاهی، ورزشی و .. در اختیار افراد قرار می دهند اما در هتل آپارتمان شرایط متفاوت است و ممکن است همه ی امکاناتی که یک هتل در اختیار افراد قرار می دهد در هتل آپارتمان، اینگونه نباشد و از این منظر هتل از امکانات بیشتری برخوردار است.

 

مسئله ی بعدی تعداد ستاره هایی است که هتل ها به خاطر ارائه ی میزان خدمات و سطح کیفیت هتل دریافت می کنند و از یک تا پنج ستاره متفاوت است و این مسئله هتل ها را موظف می کند تا طبق استانداردهایی اقدام به ارائه ی خدمت کنند و در یک چارچوب مناسب مورد ارزیابی قرار بگیرند ولی این مسئله در مورد هتل آپارتمان ها صادق نیست و چنین محدودیتی وجود ندارد.

هتل آپارتمان نیز مانند هر بنای دیگری نیاز به اخذ مجوزهای لازم برای احداث را دارد و سخت گیری برای ساخت هتل آپارتمان به مراتب کمتر از ساخت هتل است و همچنین هتل آپارتمان از توجه بیشتر مسافران نیز برخوردار می باشد از این رو ساخت هتل آپارتمان در شمال می تواند یک فرصت مناسب برای سرمایه گذاری در شمال باشد.

برای جذب گردشگر باید اقدام به احداث مکان های همچون هتل و هتل آپارتمان کرد تا از این طریق گردشگران بتوانند ضمن لذت بردن از جاذبه های گردشگری از این امکانات نیز بهره ببرند .

 

 

مسافران پس از طی مسافت و رسیدن به شمال انتظار دارند در جایی مقیم شوند که از منظره ی زیبای شمال بهره مند شوند به همین دلیل یکی از نکات مهمی که در احداث هتل آپارتمان باید در نظر گرفته شود، مکانی است که هتل آپارتمان در آن واقع می شود و باید به گونه ای در نظر گرفته شود که مناظر طبیعی زیبا را پوشش دهد.

همچنین یکی از نکات دیگر که باید هنگام احداث هتل آپارتمان در نظر گرفت نزدیکی هتل آپارتمان به مراکز خرید می باشد.

هزینه های ساخت هتل آپارتمان علاوه بر هزینه های جاری برای ساخت یک ساختمان، شامل هزینه های دیگری از جمله دریافت مجوز، دکور و فضاسازی است. همچنین هزینه های پس از ساخت که مربوط به نگهداری و نظافت از آپارتمان می باشد را نیز باید لحاظ کرد.

احداث هتل آپارتمان به صورت جمعی نیز ممکن است و چند نفر با هم می توانند اقدام به ساخت هتل آپارتمان کنند.

 

 

نکات مربط به احداث هتل آپارتمان در شمال به طور خلاصه ذکر شد و مزایای آن نیز بیان شد. هتل آپارتمان را می توان به عنوان یکی از روش های سرمایه گذاری در شمال دانست و شما می توانید با خرید ویلا در محمود آباد ، خرید ویلا در نوشهر و سپس با دریافت مجوزهای لازم اقدام به ساخت هتل آپارتمان کنید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه