نمک آبرود منطقه ای مناسب برای سرمایه گذاری در شمال

با توجه به آب و هوای مناسب مناطق شمالی و زیبایی های طبیعی آن افراد زیادی علاقه مند به خرید ویلا در شمال شده اند. هر کدام از شهرهای شمالی ویژگی منحصر به خود را دارند و در این میان بعضی از مناطق به خاطر ویژگی های طبیعی یا استراتژیکی بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند و سرمایه گذاری نیز در این مناطق افزایش یافته است. شهرک توریستی نمک آبرود یکی از این مناطق است که در غرب استان مازندران واقع شده و از توابع شهرستان چالوس به شمار می رود.

 

 

نمک آبرود دارای دو بخش تفریحی و مسکونی می باشد. بخش تفریحی نمک آبرود دارای امکانات تفریحی فراوانی از جمله تله کابین، سورتمه، کارتینگ، زیپ لاین، پینت بال، پل معلق، پیست دوچرخه سواری است. تله کابین نمک آبرود به نوعی نماد نمک آبرود به شمار می رود.این تله کابین دارای دو خط می باشد که ارتفاع یکی  1050 متر و دیگری تا ارتفاع 700 متری بالا می رود. در بالای قله نیز می توانید از تفریحاتی مانند پل معلق و زیپ لاین بهره مند شوید و امکانات رفاهی نیز در بالای قله در نظر گرفته شده است.

 

منطقه ی مسکونی نمک آبرود نیز برخلاف منطقه ی گردشگری آن منطقه ای آرام است و ویلاهای لوکس و زیبایی در آن ساخته شده اند. ویلاهای نمک آبرود در منطقه ی جنگلی واقع شده اند و ویوی زیبایی دارند. این منطقه دارای نگهبانی است و به لحاظ امنیتی در سطح بالایی است. اگر به دنبال خرید ویلای شهرکی هستید خرید ویلا در نمک آبرود که منطقه ای امن و آرام است می تواند گزینه ی مناسبی برای خرید ویلا در شمال باشد. زیرا علاوه بر مکان مناسب برای سکونت امکانات تفریحی نیز در نزدیکی این منطقه قرار دارد و می توانید هر زمان که خواستید از این امکانات بهره مند شوید.

 

نمک آبرود یک منطقه ی مناسب برای سرمایه گذاری در شمال است و این سرمایه گذاری می تواند در غالب خرید و فروش ویلا در نمک آبرود ، خرید زمین در نمک آبرود یا ساخت هتل در این منطقه باشد. همچنین شما می توانید با خرید ویلا در کلارآباد نیز به راحتی به این شهرک توریستی دسترسی داشته باشید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه