مشخصه های ویلای لاکچری در شمال

ویلاهایی که در شمال ساخته می شوند به لحاظ سطح امکاناتی که در اختیار می گذارند متنوع هستند و به همین جهت دو دسته ویلا در اختیار افراد قرار می گیرد. ویلاهایی که امکانات یک خانه ی معمولی را دارند و ویلاهایی که امکاناتشان بسیار بیشتر از یک خانه ی معمولی است.

 

 

حیاط ویلای لاکچری: در ویلاهای لاکچری حیاط سازی طبق استاندارهای خاصی انجام می شود و از وسایل تزئینی همچون آبنما، مجسمه، باربیکیو، آلاچیق و صندلی در محوطه ی ویلا استفاده می شود. همچنین حیاط این ویلاها به استخر مجهز است و این استخر می تواند به صورت سرپوشیده یا باز باشد. نورپردازی یکی دیگر از اقداماتی است که در حیاط ویلاهای لاکچری انجام می گیرد تا فضای بیرونی ویلا در شب نیز برای ساکنین آن قابل استفاده باشد و ویلا جلوه ای زیبا داشته باشد.

 

نوع مصالح: مصالحی که در ساخت ویلاهای لاکچری به کار می روند بسیار با کیفیت هستند و از جنس های مرغوب هنگام ساخت استفاده می شود. اغلب در ساخت ویلاهای لاکچری از سنگ های گران قیمت در نمای بیرونی و بخش های داخلی ساختمان استفاده می شود و شما می توانید هنگام خرید ویلا در شمال که لاکچری باشد این مسئله را مشاهده نمایید.

 

امکانات تفریحی و ورزشی: یکی از موارد دیگری که در ویلاهای لاکچری به چشم می خورد سالن ورزش است. میز بیلیارد، میز پینگ پونگ، حلقه ی بسکتبال، تور والیبال و … را می توان در یک ویلای لاکچری مشاهده کرد.

 

امنیت: یک ویلای لاکچری به بروزترین تجهیزات امنیتی همچون دوربین مدار بسته، دزدگیر، حفاظ های درب و پنجره و قفل ضد سرقت مجهز است و امنیت ویلای شما در کنار این تجهیزات تامین است.

 

اتاق با کاربری های مختلف: یک ویلای لاکچری دارای چند اتاق خواب مستر، کلوزت روم(اتاقی برای قرار دادن کمد لباس ها)، راندری روم(اتاقی که میز اتو، لباسشویی و رخت چرک ها در آن قرار داده می شوند)، تی وی روم(اتاق تلویزیون)، اتاق مطالعه و … است که فضایی اختصاصی را برای انجام کارهای مختلف در اختیار ساکنین قرار می دهد.

 

اکسسوری و وسایل تزئینی: جلوه ی هر خانه ای با وسایل موجود در آن بیشتر می شود. ویلاهای لاکچری نیز از این قضیه مستثنی نیستند. بسته به اینکه چه سبک چیدمانی را بخواهید برای ویلای خود پیاده سازی کنید می توانید از وسایل تزئینی لوکس، تابلوها و مبلمان بزرگ برای این کار بهره ببرید. اگر اقدام به خرید ویلا در نمک آبرود یا خرید ویلا در متل قو کرده اید و ویلای شما در زمره ی ویلاهای لاکچری است می توانید از کمک یک طراح دکوراسیون داخلی برای چیدمان مناسب با ویلای لاکچری بهره بگیرید.

 

ویلاهای لاکچری جزء ویلاهای لوکس در شمال به شمار می روند و قیمت آن ها بنا به دلایلی که عنوان شد به نسبت ویلاهای معمولی بیشتر است.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه