محوطه سازی ویلا

هنگام ورود به ویلا نخستین فضایی که به چشم می خورد محوطه و فضای سبز ویلاست و زیبایی این فضا تاثیر زیادی در زیباسازی ویلا دارد. به همین دلیل توجه ویژه ای به حیاط سازی و ایجاد فضای سبز در ویلاها شده است. راه کارهای زیادی برای ایجاد فضای سبز وجود دارد که در ادامه ما برخی از آن ها را بیان می کنیم.

 

گل کاری، درخت کاری و کاشت چمن نخستین کاری است که افراد برای زیباسازی فضای سبز انجام می دهند. می توانید درختان و درختچه هایی که همیشه سبز هستند را برای این کار انتخاب کنید. همچنین کاشت گل های فصلی با رنگ های مختلف می تواند زیبایی حیاط شما را دو چندان کند.

اگر حیاط ویلای شما خیلی صاف است می توانید اقدام به ایجاد فضای یک طبقه یا نیم طبقه در حیاط نمایید و فضایی غیر هم سطح را به وجود بیاورید. همچنین افزودن عناصری مانند آبشار یا برکه ی مصنوعی با ایجاد صدای آرامش بخش آب می تواند فضایی دل انگیز را به وجود آورد.

 

ساخت آلاچیق در حیاط یکی دیگر از اقداماتی است که می توانید در حیاط ویلای خود به کار بگیرید. ساخت آلاچیق علاوه بر اینکه این امکان را برای شما فراهم می کند که از فضای ویلای خود لذت ببرید موجب زیباتر شدن حیاط ویلا نیز می شود. می توانید از گل و گیاهان بالارونده اطراف آلاچیق استفاده کنید و فضایی دل انگیز را به وجود آورید. اگر اقدام به خرید ویلا در نور کرده اید و در حیاط ویلای شما آلاچیق وجود ندارد می توانید برای لذت بردن از این فضای سبز اقدام به احداث آلاچیق در آن نمایید.

استفاده از نورپردازی در حیاط ویلا باعث می شود تا بتوانید بخش هایی که می خواهید بیشتر به نمایش در آیند را به نمایش بگذارید. استفاده از چراغ های دفنی در باغچه و در کنار درختان، مجسمه ها و سایر عناصر باعث می شود که این فضاها در شب بیشتر به چشم بیایند و زیباتر شوند.

 

استخر یکی دیگر از عناصری است که می توانید با به کارگیری آن در حیاط ویلا بر جذابیت این فضا بیافزایید. استخر در کنار زیبایی کاربردی نیز هست و در فصول گرم سال می توانید از این فضا بسیار بهره مند شوید. بیشتر ویلاهای ساخته شده در نمک آبرود از استخر در فضای سبز ویلا بهره برده اند و اگر شما جزو علاقه مندان به این ویلاها هستید می توانید اقدام به خرید ویلا در نمک آبرود نمایید.

استفاده از سنگ فرش برای تفکیک فضای سبز و پیاده رو و دیده شدن فضای سبز امری ضروری است. مثلا می توانید مسیر منتهی به استخر یا آلاچیق را سنگ فرش کنید و نمایی زیبا را در اطراف این فضا به وجود آورید.

اگر اقدام به خرید ویلا در شمال کرده اید و فضای سبز ویلای خود را دوست ندارید می توانید از تجربه و تخصص افرادی که در این زمینه تخصص دارند بهره ببرید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه