شهر مناسب برای خرید ویلا در شمال

فصل مشترک تمام شهرهای شمالی زیبایی و آب و هوای مناسب است اما هر کدام از این شهرها ویژگی های منحصر به فردی نیز دارند که توانسته میان سایرین محبوب تر و شناخته شده تر باشد. این که بگوییم کدام شهر شمالی از دیگری بهتر است کار دشواری است اما برخی شهرها مانند متل قو، نمک آبرود ، نوشهر و رامسر که همگی جزو استان مازندران می باشند بیشتر بر سر زبان ها هستند.

 

 

در میان شهرهای مازندران در فاصله ی بین محمودآباد تا رامسر شهرهایی واقع شده که هم از جنگل برخوردارند و هم از دریا؛ بعلاوه این شهرها دسترسی مناسبی به پایتخت نیز دارند. ویلای ساحلی در این شهرها علاقه مندان زیادی دارد و نزدیکی ویلاها به مراکز شهری، ویژگی مهم این ویلاها قلمداد می شود.

 

انتخاب شهر برای خرید ویلا در شمال امری کاملا سلیقه ای است و نمی توان گفت کدام یک از این شهرها برتر از دیگری است. نمک آبرود و متل قو مورد توجه افراد غیر بومی قرار گرفته است حال آنکه نوشهر را می توان یک شهر آرام با شهرسازی زیبا نام برد و نوار ساحلی نوشهر تا نور ویلای ساحلی بسیاری در خود جای داده است. رامسر به خاطر فاصله ی دورتری که به نسبت شهرهای یاد شده با جاده چالوس یا رشت دارد را می توان انتخاب بعدی برای خرید ویلا در شمال دانست. بنابراین افرادی که قصد خرید ویلا در نوشهر و یا خرید ویلا در چمستان را دارند، باید تمام ویژگی های شهر را بررسی کنند تا با اطمینان بیشتری در این شهرها ویلا خریداری نمایند.

 

قبل از انتخاب شهر مناسب برای خرید ویلا باید هدفتان از خرید ویلا مشخص باشد، اگر هدفتان از خرید ویلا در شمال تنها داشتن مکانی برای اقامت کوتاه مدت هنگام سفر به شمال است بهتر است ویلاهایی که در ارتفاعات واقع شده اند را برگزینید تا شرجی بودن هوا شما را اذیت نکند و در عین حال نیز از زیبایی های طبیعی بیشتر بهره ببرید و اگر با هدف سرمایه گذاری در شمال اقدام به خرید ویلا می کنید باید شهرهایی مانند چمستان ، نور و نوشهر و … را در لیست انتخاب های خود قرار دهید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه