شرایط پیش فروش ویلا در شمال

روش پیش فروش ویلا، یکی از روش های خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در رویان می باشد. در این روش شما ویلای در حال ساخت و در بعضی موارد ویلای ساخته نشده را پیش خرید می کنید. در این مقاله می خواهیم شرایط و ویژگی های این روش را بررسی کنیم.
در بازار رو به رشد افزایش قیمت مسکن، پیش خرید ویلا در شمال می تواند یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری باشد. زیرا پرداخت هزینه بصورت یکجا برای خرید مسکن معمولا دشوار می باشد. در روش پیش فروش ویلا در شمال، هزینه های هر مرحله مطابق با قرارداد بصورت اقساطی پرداخت می شود. برای این روش فروش ویلا در شمال، قوانین و مقرراتی تنظیم شده تا افراد بتوانند با خیال راحت اقدام به خرید ویلا در شمال کنند.

 

 

 

طبق این قانون پیش فروشنده ساخت یا تکمیل ویلا در زمین مشخص را متعهد می شود و ویلا معمولا در حین ساخت و یا پس از ساخت به پیش خریدار منتقل می شود. بدین صورت قرارداد پیش خرید ویلا در شمال محقق می شود.
هنگام پیش خرید ویلا در شمال حتما دقت کنید که ویلا را از چه کسی پیش خرید می کنید. ویلا را از سازنده ای که دارای اعتبار چندین ساله می باشد و سابقه ساخت و ساز در همان منطقه را دارد خریداری کنید. بهتر است ویلا را از سازنده آن خریداری کنید نه از واسطه. در صورتی که از واسطه خریداری می کنید توجه فرمایید که سازنده ویلا حتما باید قرارداد شما را امضا کند و همچنین قرارداد مابین سازنده و واسطه دست شما باشد.

 

بهترین زمان پیش خرید ویلا، زمانی است که اسکلت و دیوارکشی ها انجام شده باشد. در قرارداد پیش خرید ویلا در شمال باید نکاتی مانند مساحت ویلا، تعداد طبقات، تعداد اتاق ها، نوع متریال مورد استفاده، نوع کاربری و … مشخص شود. همچنین قیمت کامل ویلا، شرایط پرداخت اقساط و زمان تحویل ویلا باید مشخص شود. اگر زمان تحویل ویلا تحت تاثیر عواملی دچار تغییرات شود و پیش فروشنده نتواند در زمان مقرر ویلا را تحویل دهد، باید مطابق قانون خسارت بپردازد.

 

در نهایت با اتمام پروژه ساخت ویلا در مدت زمان مشخص و پرداخت هزینه ها در مراحل مختلف ساخت طبق قرارداد، پیش خریدار می تواند درخواست انتقال سند رسمی کند.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه