زمین تجاری در شمال

با توجه به مشکلات شهرهای بزرگ همانند آلودگی هوا، ترافیک و .. افراد زیادی اقدام به تغییر محل زندگی و مهاجرت به شهرهایی که شرایط مناسب تری دارند را نموده اند. شهرهای شمالی به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب، طبیعت زیبا و … انتخاب این افراد می باشد. شهرهایی مانند محمودآباد، نور، چمستان، نوشهر، نمک آبرود، متل قو و کلارآباد جزء مناطقی هستند که با استقبال خوبی مواجه شده اند. بعلاوه این مناطق مورد توجه گردشگران نیز قرار گرفته و مقصد بسیاری از سفرها می باشد. همه ی این مسائل موجب شده تا شرایط اقتصادی در این شهرها بهبود یابد،کسب و کار رونق بگیرد و افراد زیادی اقدام به سرمایه گذاری در مناطق شمالی نمایند. یکی از روش های سرمایه گذاری که مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است خرید زمین تجاری و خرید مغازه ی تجاری است.

 

خرید زمین تجاری در شمال کشور به خاطر چشم انداز روشنی که این منطقه دارد بسیار اقتصادی است. زمین تجاری را می توان با اهداف مختلف تاسیس رستوران، فروشگاه، سوئیت، هتل و.. مورد استفاده قرار داد. این مناطق رشد اقتصادی خوبی دارند و برای سرمایه گذاری بسیار مناسب هستند. شهر توریستی نوشهر که اخیرا به عنوان منطقه ی آزاد نیز انتخاب شده است برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است و با خرید زمین تجاری در نوشهر می توانید یک سرمایه گذاری مطمئن و پربازده در این شهر نمایید.

 

خرید مغازه ی تجاری نیز یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در شهرهای شمالی است. هنگام خرید مغازه ی تجاری باید به موقعیت و محل مناسب مغازه ی تجاری که قصد خرید آن را دارید توجه کنید. برای مثال مغازه هایی که در طبقه ی اول یا روبروی درب ورودی قرار گرفته اند رفت آمد بیشتری دارند و بالطبع شانس ورود مشتری بیشتری خواهند داشت و راحت تر می توانید آن ها را برای رهن یا اجاره و فروش بگذارید.

 

با توجه به موقعیت ویژه ی شهرهای شمالی سرمایه گذاری در این منطقه افزایش یافته است. راه های مختلفی برای سرمایه گذاری در شمال وجود دارد که خرید ویلا در شمال ، خرید زمین در شمال و خرید زمین تجاری و .. جزء سرمایه گذاری های پربازده در شمال به شمار می روند و می توانید با خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در نور یا سایر شهرهای شمالی یا خرید زمین در شهرهای شمالی اقدام به سرمایه گذاری در این مناطق نمایید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه