راه کارهای بزرگ نشان دادن خانه

افزایش قیمت ویلا و زمین سبب شده تا افراد به سمت ویلاهای کوچکتر سوق داده شوند و اقدام به خرید ویلا در شمال در اندازه های کوچکتر نمایند. در این شرایط می توان از معماری داخلی کمک گرفت وکاری کرد تا ویلای شما بزرگتر به نظر برسد. در ادامه می خواهیم به مواردی اشاره کنیم که با به کارگیری آن می توانید ویلای خود را بزرگتر نشان دهید.

 

 

رنگ

استفاده از رنگ های روشن تاثیر زیادی در بزرگ به نظر رسیدن فضای ویلا دارد. برای بزرگ رسیدن فضا از تنها یک رنگ برای کف و دیوارها استفاده کنید.

استفاده از دکور مناسب با فضای کوچک در بزرگ نشان دادن فضا موثر است. از مبلمان های کوچک تر و ظریف تر در نشیمن استفاده کنید و از قفسه دیوار کوب برای جایدهی وسایل استفاده کنید تا بتوانید فضای کمتری را اشغال کنید. استفاده از مبلمان با رنگ گرم احساس آرامش بیشتری را در محیط به وجود می آورد . برای دکور روی میز از اشکال هندسی درخشان استفاده کنید.

نورپردازی

می توانید از لامپ های جدید و لوسترها برای نورپردازی استفاده کنید. استفاد از آینه های مختلف می تواند در تشدید نور تاثیر گذار باشد.

به کار گیری طرح های عمودی

کاغذ دیواری با طرح عمودی می تواند به بلند تر دیده شدن سقف کمک کند. بعلاوه پرده هایی که از سقف تا کف اتاق قد دارند برای بزرگ دیده شدن فضا بسیار مناسب هستند.

استفاده از کنج ها و شکست های خانه

قراردادن وسایل مانند جاکفشی، کتابخانه، بوفه در کنج اتاق ها می تواند در فضا صرفه جویی کند و امکان استفاده از فضای مفید بیشتری را برای شما فراهم کند.

 

با توجه به اینکه امکان خرید ویلای بزرگ برای همه ی افراد فراهم نیست می توان اقدام به خرید ویلای کوچک کرد اما از فضای آن حداکثر بهره را برد. مناطقی مانند نمک آبرود و متل قو در شمال جزء مناطقی به شمار می روند که قیمت ویلا در آن ها به نسبت سایر مناطق بیشتر است اما اگر شما علاقه مند به خرید ویلا در نمک آبرود یا خرید ویلا در متل قو شده اید می توانید ویلاهایی کوچکتری در این مناطق خریداری کنید و روش های عنوان شده برای ایجاد فضای بزرگ را مورد استفاده قرار دهید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه