خرید ویلا در محمودآباد

آب و هوای مناسب و طبیعت زیبای شمال باعث شده تا افراد زیادی علاقه مند به خرید ویلا در شمال برای گذراندن اوقات فراغت خود باشند. در میان شهرهای شمالی برخی شهرها از جاذبه های توریستی برخوردارند و توانسته اند توجه بیشتری را به خود جلب نمایند. محمودآباد یکی از شهرهای شمالی است که موقعیت ساحلی دارد و علاوه بر برخورداری از جاذبه های توریستی و زیبایی های طبیعی از موقعیت استراتژیکی نیز برخوردار است و شهرهای نور، آمل و فریدونکار را به محمودآباد متصل می کند. محمودآباد از طریق شهر آمل به تهران نیز متصل می شود و همین امر موجب شده تا این منطقه مناسب سرمایه گذاری نیز باشد و توجه سرمایه گذارن به این منطقه جلب شده است.

 

اقتصاد شهر محمودآباد در گذشته مبتنی بر صنایع کوچک بود اما امروزه اقتصاد محمودآباد بر مبنای ماهیگیری، کشاورزی و گردشگری رشد کرده است. بازار محمودآباد در بین شهرهای اطراف مرکزیت دارد و شهرک های توریستی زیادی در اطراف این شهر رشده کرده اند. از جاذبه های گردشگری محمودآباد می توان جنگل ، دریا، سرزمین رویاها یا پلاژ خط آهنی، پرواز تفریحی و آموزشی و پارک جنگلی محمودآباد را نام برد. ماهیگیری در سواحل دریای خزر هم یکی از جاذبه های این منطقه برای گردشگران است. همچنین شهر سرخرود که از توابع محمودآباد می باشد دارای جاذبه ی توریستی به نام قوهای آوازه خوان است که هر ساله گردشگران زیادی را در فصل زمستان به این منطقه جذب می کند. شما می توانید با خرید ویلا در سرخرود از این جاذبه ی طبیعی بهره مند شوید.

ویلای ساحلی و جنگلی در محمودآباد بسیار مورد توجه واقع شده اند. ویلای ساحلی در محمودآباد به مرکز شهر نزدیکتر هستند و برای رسیدن به ویلای جنگلی در محمودآباد باید اندکی از مرکز شهر فاصله بگیرید. ویلای جنگلی در فصول گرم سال که شاهد هوای شرجی در این منطقه هستیم بسیار مناسب است.

با توجه به موارد ذکر شده خرید ویلا در محمودآباد یکی از راه های مناسب برای سرمایه گذاری در این منطقه است و به علاوه فروش ویلا در محمودآباد به دلیل موقعیت مناسب آن از شرایط خوبی برخوردار است و می توانید هر زمانی اقدام به فروش ویلای محمودآباد نمایید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه