خرید ویلا در انارور

انارور از مناطق تابعه ی شهرستان نوشهر است که در فاصله ی 25 کیلومتری از این شهر قرار گرفته است. این منطقه با مناظر طبیعی زیبا مورد توجه گردشگران و افراد غیر بومی قرار گرفته و اقدام به خرید ویلا در نوشهر نموده اند. توجه افراد غیر بومی به این منطقه موجب شده تا انارور رشد خوبی داشته باشد و طرح هادی به خوبی در آن اجرا شود و جاده های اصلی دارای عرض 15-20 متر باشند. امکانات رفاهی در انارور فراهم است و کته کبابی قوام الدین، فست فود تیم برگر، رستوران کاسپین، رستوران بهار نارنج و … در این منطقه هستند.

 

انارور در نزدیکی جاده ی کرج-چالوس قرار گرفته و این مسئله به خصوص برای تهرانی نشین ها بسیار خوشایند است و اقدام به خرید ویلا در انارور برای گذراندن اوقات فراغت و ایام تعطیلات می نمایند. همچنین نزدیکی انارور به فرودگاه بین المللی نوشهر موجب شده تا در روزهای تعطیل سال و ایام نوروز که شاهد ترافیک بالایی در جاده های منتهی به شمال هستیم از این خطوط بتوان برای دسترسی به این مناطق استفاده کرد.

شما می توانید با اهداف مختلفی مانند سرمایه گذاری در شمال یا گذراندن اوقات فراغت اقدام به خرید ویلا در شمال نمایید. چهره های سرشناسی اقدام به خرید ویلا در انارور نموده اند؛ چهره های ورزشی مانند صمد مرفاوی و محمد انصاری اقدام به خرید ویلا در انارور کرده اند. این مسئله به خوبی گویای جاذبه های این روستا می باشد.

اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید می توانید اقدام به خرید ویلا در نوشهر یا منطقه های اطراف آن که توانسته اند خوش بدرخشند و میان افراد غیر بومی محبوب واقع شوند، اقدام به خرید ویلا نمایید. انارور یکی از این مناطق است که به دلیل موقعیت مناسب و ویژگی های توریستی از توجه ویژه ی افراد غیر بومی برخوردار شده و یک منطقه ی مناسب برای خرید ویلا در شمال به شمار می رود.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه