تفاوت ویلاهای شمال

ویلاها در شمال به لحاظ چشم انداز، نما و امکانات متنوع هستند و افراد با توجه به نیازمندیها و بودجه ی خود اقدام به خرید ویلا در شهرهای شمالی می نمایند. خرید ویلا در شمال با اهداف مختلف سرمایه گذاری یا سکونت انجام می پذیرد. سرمایه گذاری می تواند در غالب خرید و فروش ویلا در شمال یا خرید و اجاره ی ویلا باشد. در خرید و اجاره، ویلا باید در منطقه ای قرار داشته باشد که به امکانات شهری، دریا و جنگل دسترسی مناسبی داشته باشد زیرا گردشگران می خواهند در مدت کوتاهی که در این شهرها سکونت دارند از زیبایی های شمال نهایت بهره را ببرند.

 

 

درجه ی اهمیت امکانات ویلا برای افراد مختلف متفاوت است و عده ای تمایل دارند در سفر به شمال به کلیه ی امکانات اعم از استخر، سونا، سالن ورزشی و … دسترسی داشته باشند و برخی دیگر تنها می خواهند در شمال بگردند و از زیبایی های طبیعی لذت ببرند که در اینصورت امکانات ویلا برایشان چندان هم اهمیت ندارد. اگر هنگام خرید ویلا در شمال امکانات ویلا برای شما در اولویت قرار دارد می توانید اقدام به خرید ویلای لوکس نمایید.

 

ویلاها همچنین به صورت فلت، دوبلکس و تریپلکس در دسترس هستند و ویلاهایی که ارتفاع بیشتری دارند می توانند ویوی بهتری در اختیار شما قرار دهند. از طرفی خرید و اجاره ی این ویلاها به دلیل متراژ و تعداد طبقات بیشتر قیمت بیشتری نیز دارد. ویلاهای دوبلکس از استقبال خوبی در میان خریداران ویلا برخوردار شده است زیرا این ویلاها نمای زیبایی دارند و معمولا در این ویلاها اتاق های خواب در طبقه ی بالا واقع شده و از سایر بخش ها متمایز است که یک ویژگی خوب برای بهره مندی از آرامش شمال است. همچنین نمایی که در طبقات بالایی قرار می گیرد زیبایی را در کنار آرامش برای شما به ارمغان خواهد آورد. ویلاهای دوبلکس زیادی در شهرهای نور، رویان، نوشهر، محمودآباد، نمک آبرود، کلارآباد و متل قو ساخته شده است و می توانید اقدام به خرید ویلا در نور یا خرید ویلا در رویان یا سایر شهرهای عنوان شده نمایید.

 

باغ ویلا یکی دیگر از انواع ویلایی است که در شمال از استقبال خوبی برخوردار شده است. محصور بودن ویلا میان باغ، لذتی است که هر فردی خواهان تجربه ی آن است. در این ویلاها دیدی به مناطق اطراف ندارید و می توانید از فضای خصوصی ویلای خود لذت ببرید.

تنوع ویلاهای ساخته شده در شمال زیاد است و می توانید با اندکی جستجو ویلایی که مطابق با سلیقه تان باشد را بیابید. استفاده از کمک مشاوران املاک منطقه برای یافتن ویلای مدنظرتان می تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه