بازسازی ویلا در شمال

هنگام خرید ویلا در شمال شاید به این مسئله فکر کرده باشید که خانه ی قدیمی در شمال بخرید و بعد آن را بازسازی و مورد استفاده قرار دهید. این مسئله به خصوص زمانی پررنگ می شود که شما به دنبال خرید ویلای ارزان در شمال باشید. هنگام خرید ویلای قدیمی در شمال قیمت خانه محاسبه نمی شود و شما تنها قیمت خرید زمین را پرداخت می کنید به همین دلیل این مسئله می تواند شما را وسوسه کند تا ویلای قدیمی بخرید و بعد آن را بازسازی نمایید.

 

 

شما می توانید ویلای قدیمی را به سبک مدرن و با به کارگیری مصالح متناسب با سبک مدرن بازسازی کنید، یا اگر جزء دوستداران سبک های سنتی هستید با اندکی تغییر در خانه اقدام به بازسازی و بهسازی ویلا نمایید. همچنین اگر شما یک ویلای قدیمی دارید و نمی توانید آن را به فروش برسانید بازسازی آن می تواند کمک زیادی به فروش سریع تر آن کند.

 

اگر می خواهید ویلای قدیمی بخرید و قصد زندگی در آن را دارید باید توجه کنید که ویلا حتما اسکلت بندی قوی داشته باشد. شما می توانید از کمک یک کارشناس متخصص برای بررسی فونداسیون خانه، برق کشی و لوله کشی بهره ببرید. زیرا بازسازی ویلایی که مستحکم نباشد ارزشی ندارد و بعد از بازسازی، حتی برای زندگی ایمن نیست، مگر اینکه اقدام به بهسازی ویلا کنید یعنی ویلا را در برابر حواث احتمالی مقاوم نمایید. در این صورت باید بررسی کنید که مجموع هزینه ای که برای بهسازی و بازسازی پرداخت می کنید در برابر هزینه ی خرید ویلای نوساز در شمال مقرون به صرفه هست یا خیر و ارزش زحمات و هزینه های پرداختی را دارد.

 

اگر قصد خرید ویلای قدیمی در شمال را دارید سعی کنید ویلای خود را در منطقه ای با ارزش خریداری کنید تا به مرور زمان بر ارزش ملک شما افزوده شود مثلا در کنار فروشگاه مشهور یا مجتمع تجاری و مراکز برند اقدام به خرید ویلای قدیمی کنید.

 

برای خرید ویلا ی قدیمی، ویلایی را انتخاب کنید که جای کار داشته باشد و دست شما برای تغییر بخش های مختلف یا اضافه کردن بخشی جدید باز باشد.

 

اگر قصد خرید ویلای ارزان در شمال را دارید می توانید اقدام به خرید ویلای قدیمی در شمال نمایید و سپس آن را مطابق سلیقه ی خود بازسازی و بهسازی نمایید. ویلای قدیمی بسیاری در شهر نوشهر و نور می توانید پیدا کنید و اقدام به بازسازی آن نمایید، هر چند برای افرادی که نمی خواهند درگیر چنین مسائلی شوند خرید ویلا بهترین گزینه است و می توانند با خرید ویلا در نوشهر و خرید ویلا در نور یا سایر شهرهای شمالی از ویلای شمال لذت ببرند.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه