بازار خرید و فروش ویلا در چمستان

چمستان یکی از شهرهای شرقی استان مازندران می باشد که در همسایگی شهرهای آمل و نور قرار دارد. خرید ویلا در چمستان مانند خرید ویلا در نور یا خرید ویلا در نوشهر پر رونق نیست و شهرهایی مانند متل قو و کلارآباد از استقبال بیشتری بهره برده اند. در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم و ببینیم دلیل این اتفاق چیست.

 

 

اگر به دنبال خرید ویلا در شمال باشید بدون شک هنگام مواجه با آگهی های فروش ویلا در چمستان به وضوح با قیمت های پایین تر ویلا در این مناطق مواجه شده اید. علت را اینگونه توضیح می دهیم که برخی از این ویلاها فاقد سند رسمی هستند و از کیفیت ساخت بالا نیز بی نصیب مانده اند. برخی سازندگان اقدام به ساخت ویلای کانکسی با کمترین امکانات می کنند و با نوید ارزان بودن ویلا اقدام به فروش ویلا می نمایند. برخی از مشاورین املاک اقدام به تبلیغ ویلای شهرکی در چمستان با قیمت مناسب کرده اند در حالیکه گاهی اینگونه نیست و ویلا از امکاناتی که یک شهرک باید داشته باشد برخوردار نیست.

 

قابل ذکر است که در همه جا افراد سودجو ممکن است اختلال در بازار به وجود آورند اما این به معنای بد بودن آن منطقه نیست بلکه در این زمان باید با شناخت و آگاهی اقدام به خرید نمود. چمستان نیز مانند هر نقطه ی دیگری از شمال از زیبایی و سرسبزی بهره برده اما سودجودیان بازار این منطقه را با حواشی درگیر کرده اند و با ساخت و سازهایی بدون مجوز و یا تبلیغات دروغین قصد فروش ویلای چمستان خود را با هر قیمتی دارند. در این شرایط باید دست به انتخابی آگاهانه زد و علاوه بر پیدا کردن مشاور املاک قابل اعتماد از تحقیقات میدانی نیز استفاده نمود. گروه مشاورین املاک ویلای من با تجربه ی چند ساله و داشتن اطلاعات مناسب از شهرهای شمالی می تواند شما را در انتخاب مناسب ویلا در هر منطقه ای از شمال یاری کند.
علاوه بر مشاور املاک شما باید سند ویلا را بررسی کنید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید و اگر قصد ویلا زمین در چمستان یا هر نقطه ی دیگری را دارید حتما از دهیاری یا شهرداری منطقه استعلام ملک را تهیه کنید تا از هر گونه دردسرهای بعدی پیشگیری نمایید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه