اجاره ی ویلا در نمک آبرود

آب و هوا و طبیعت زیبای شمال باعث شده تا افراد زیادی علاقه مند به خرید ویلا در شمال باشند. در میان شهرهای شمالی، شهرهای استان مازندران توانسته اند توجه گردشگران و سرمایه گذران را به خود جلب نماید و خوش بدرخشند. مناطقی مانند محمودآباد، نور، رویان، چمستان، نوشهر، چالوس، نمک آبرود، متل قو و کلارآباد جزو منطقه های پرگردشگر محسوب می شود و خرید و فروش ویلا در این مناطق رونق خوبی دارد. افراد زیادی امکان خرید ویلا در این مناطق را ندارند و اقدام به اجاره ی ویلا در این شهرها می نمایند. اجاره ی ویلا در مناطق مختلف شمال متفاوت است، در نمک آبرود علاوه بر ویلای جنگلی و ساحلی و سوئیت ها دو هتل بزرگ وجود دارد و شما می توانید برای اقامت چند روزه در نمک آبرود هر کدام از آن ها که متناسب با نیازتان است را اجاره کنید.

 

سوئیت: سوییت را می توانید به صورت چند روزه یا چند ماهه اجاره کنید و مناسب خانواده هایی 4 یا 5 نفره است. یک سوئیت دارای امکانات یک خانه در ابعاد کوچکتر می باشد و ابعاد آن معمولا بین 30 الی 40 متر است. هزینه ی اجاره ی سوئیت در برابر ویلا کمتر است و به نسبت اتاق های یک یا دو نفره هزینه ی بیشتری دارند.

ویلا: ویلا فضای شخصی تری در اختیار شما می گذراد و می توانید از فضای سبز آن بهره مند شوید. ویلاها بیشتر مناسب افرادی است که به صورت دسته جمعی به شمال سفر می کنند. اجاره ی ویلا در شمال مناسب افرادی است که می خواهند علاوه بر زیبایی های شمال از امکانات ویلا نظیر استخر، فضای سبز مستقل و .. بهره ببرند. اجاره ی ویلا در نمک آبرود به دلیل توریستی بودن این منطقه به نسبت سوئیت بیشتر است.

آپارتمان یا هتل: آپارتمان های نوساز یک مکان مناسب برای اقامت چند روزه یا چند ماهه در شمال هستند. آپارتمان در این منطقه بزرگتر از یک سوئیت بوده و امکانات بیشتری در مقایسه با آن دارد و تعداد اتاق در آن ها معمولا بین 1 الی 3 اتاق است. آپارتمان برای اقامت چند هفته ای در نمک آبرود بسیار مناسب است. همچنین دو هتل بزرگ در این منطقه وجود دارد که در فاصله ی 6 تا 20 کیلومتری از نمک آبرود واقع شده اند.

 

می توانید برای لذت بردن از زیبایی ها و امکانات منطقه اقدام به اجاره ویلا، آپارتمان، هتل یا سوئیت در نمک آبرود نمایید و از طبیعت شمال نهاید بهره را ببرید. پس از اقامت چند روزه در نمک آبرود خواهید دید که خرید ویلا در نمک آبرود یا خرید ویلا در متل قو که در نزدیکی نمک آبرود قرار دارد به یکی از اهداف شما تبدیل خواهد شد تا بتوانید هر زمانی به شمال سفر کنید و از این زیبایی های بهره مند شوید.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه