آیا می توان ویلای اقساطی در شمال خرید؟

موقعیت مناسب شهرهای شمالی و زیبایی های طبیعی آن، باعث شده تا ساخت و ساز در شهرهای شمالی افزایش یابد و خرید ویلا در شمال با استقبال خوبی همراه باشد. با توجه به اینکه هزینه ی خرید ویلا مبلغ قابل توجهی است امکان پرداخت این مبلغ به صورت یکجا برای همه ی افراد میسر نیست. این افراد می توانند از امکانی به نام خرید اقساطی ویلا در شمال بهره ببرند.

 

 

در خرید اقساطی شما پول را در چند مرحله به فروشنده می پردازید و زمانی که پرداخت اقساط به پایان رسید سند به نام خریدار تنظیم می شود.

امکان خرید اقساطی ویلا در همه ی شهرهای شمالی فراهم نیست و خرید ویلای اقساطی در شهرهایی که در حال رشد هستند بسیار رایج است. برای مثال در شهرهایی مانند نور، چمستان و محمودآباد امکان خرید اقساطی ویلا وجود دارد و می توانید اقدام به خرید ویلا در نور به صورت اقساطی نمایید. برای خرید ویلا در نمک آبرود یا متل قو که جزء شهرهای توریستی به شمار می روند احتمال اینکه بتوانید ویلای اقساطی پیدا کنید بسیار کم است.

 

هنگام خرید ویلای اقساطی باید توجه کنید که ویلا درون بافت مسکونی واقع شده باشد. ویلاهایی که خارج از بافت مسکونی قرار دارند به صورت غیر مجاز ساخته می شوند و در صورتی که شهرداری از این مسئله مطلع شود ممکن است برای آن جریمه یا حکم تخریب صادر نماید. همچنین در مکان هایی مانند حاشیه ی رودخانه، دریا و جنگل که ساخت و ساز ممنوع است اقدام به خرید ویلا نکنید.

 

برای خرید ویلای اقساطی پروانه ی ساختمانی را از فروشنده بخواهید و آن را بررسی نماید. نوع متریال به کار گرفته شده در ساخت ویلا را توسط یک کارشناس ارزیابی کنید و مطمئن شوید که کیفیت مصالح قابل اطمینان بوده و به زودی درگیر هزینه های تعمیر ویلا نمی شوید.

 

با توجه به افزایش تعداد افراد علاقه مند به خرید ویلا در شمال عده ای از این فضا سوء استفاده می کنند و ویلاهای غیر مجاز و غیر استاندارد را نیز برای فروش به بازار عرضه می کنند. بنابراین باید هنگام خرید ویلا در شمال از شهرداری یا دهیاری منطقه استعلام بگیرید که ملک در محدوده ی مجاز ساخته شده است.

درباره ما

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز
با توجه به عدم وجود سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش و اجاره ویلا، آپارتمان، زمین و ... در شمال کشور، تیم تخصصی "ویلای من" به این نتیجه رسیدند که این خلاً را با یک وب سایت کامل پوشش دهند.

پشتیبانی
  • ایمیل:info[at]myvilla.ir
  • تلفن همراه:09357410500‬‏ آقای فرهمند

مقایسه